Följ oss via sociala medier

Nybro

Moderaterna i Nybro

Politiker & föreningsstyrelse
Mildred Persson
Gruppledare
Daniel Lindvall
Ordförande Nybro partiförening

Kommunfullmäktigegruppen

Mildred Persson, gruppledare
Daniel Lindvall, vice gruppledare
Jan Enarsson, vice ordförande
Karin Heideman, ledamot
Monica Ljungdahl, ledamot

Torgny Frööjdh, ersättare
Henry Islo, ersättare
Roger Stålbrand, ersättare

Landstingsgruppen

Monica Ljungdahl, ledamot

Regionförbundet

Mats Laveborn, ersättare

Förening

Daniel Lindvall, ordförande, Nybro
Roger Stålbrand, vice ordförande, Nybro

Mer om Moderaterna i Nybro

Hemsida

 

Kommande aktiviteter

Datum Evenemang
29/10/2018
Kommunstyrelse (Nybro)
29/10/2018
Gruppmöte (Nybro)
19/11/2018
Kommunfullmäktige (Nybro)
22/11/2018
Gruppmöte (Nybro)
26/11/2018
Kommunstyrelse (Nybro)
13/12/2018
Gruppmöte (Nybro)
17/12/2018
Kommunstyrelse (Nybro)
17/12/2018
Kommunfullmäktige (Nybro)
1 2

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av cookies. mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng